KOORDYNATORZY WYPOCZYNKU W WOJEWÓDZTWACH:

KURATORIUM OŚWIATY KOORDYNATOR

Dolnośląskie
Wrocław

Joanna Król
e-mail: jkrol@kowroc.pl
tel. 71 340 63 79

Anna Waliszak
e-mail: awaliszak@kowroc.pl
tel. 71 340 63 48

Piotr Turek
e-mail: pturek@kowroc.pl
tel. 71 340 63 48

Kujawsko – Pomorskie
Bydgoszcz

 

 

 


 

 

Andrzej Czopek
e-mail: aczopek@bydgoszcz.uw.gov.pl
tel. 52 34 97 636

Delegatura w Toruniu
Jolanta Gruchlik
e-mail: delegatura.ko.torun@gmail.com
tel. 56 611 52 23, 56 620 00 65 wew. 31

Delegatura we Włocławku
Beata Stachowiak
e-mail: kobdw@wp.pl  
tel. 54 426 40 30

Lubelskie

Artur Pawłowski
e-mail: artur.pawlowski@kuratorium.lublin.pl
tel. 81 53 85 214

Lubuskie
Gorzów Wielkopolski

Beata Muchla
e-mail: b.muchla@ko-gorzow.edu.pl
tel. 68 452 74 14

Paulina Domańska – starszy specjalista
e-mail: p.domanska@ko-gorzow.edu.pl
tel. 95 725 50 00

Katarzyna Wołoszyn – starszy specjalista
e-mail: k.woloszyn@ko-gorzow.edu.pl
tel. 95 725 50 36

Łódzkie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Janusz Pietruszewski
e-mail: jpietruszewski@kuratorium.lodz.pl
tel.  42 636 39 80

Grażyna Krysiak
e-mail: gkrysiak@kuratorium.lodz.pl
tel.  42 636 39 80

Marta Kowalska
e-mail: makowalska@kuratorium.lodz.pl
tel.  42 636 39 80

Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim
Aneta Cichoń
e-mail: acichon-pt@kuratorium.lodz.pl
tel. 44 649 77 41 w. 105

Delegatura w Sieradzu
Małgorzata Kornacka
e-mail: mkornacka-si@kuratorium.lodz.pl
tel: 43 822 39 30

Delegatura w Skierniewicach
Anna Potkańska
e-mail: apotkanska-sk@kuratorium.lodz.pl
tel. 46 834 15 81

Małopolskie
Kraków

Katarzyna Ślusarczyk
e-mail: katarzyna.slusarczyk@kuratorium.krakow.pl
tel. 12 448-11-64

Maja Król-Teczke
e-mail: anna.manterys@kuratorium.krakow.pl
tel. 12 448-11-64

Mazowieckie
Warszawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czesław Ziemniak
e-mail: czeslaw.ziemniak@kuratorium.waw.pl 
tel. 48 36 20 812

Anna Laskowska
e-mail: anna.laskowska@kuratorium.waw.pl
tel. 22 551 24 00 wew. 4022

Anna Krzyczkowska
e-mail: anna.krzyczkowska@kuratorium.waw.pl 
tel. 22 551 24 02, 22 551 24 00 wew. 3023

Delegatura w Ciechanowie
Teresa Malinowska
e-mail: teresa.malinowska@kuratorium.waw.pl 
tel. 23 672 44 71 wew. 28

Delegatura w Ostrołęce
Teresa Michalak
e-mail: teresa.michalak@kuratorium.waw.pl 
tel. 29 760 42 91 wew. 121

Delegatura w Płocku
Barbara Kubacka
e-mail: barbara.kubacka@kuratorium.waw.pl 
tel. 24 262 64 50 wew. 404

Delegatura w Radomiu
Grażyna Nogalska
e-mail: grazyna.nogalska@kuratorium.waw.pl 
tel. 48 362 08 11

Delegatura w Siedlcach
Agnieszka Jankowska
e-mail: agnieszka.jankowska@kuratorium.waw.pl 
tel. 25 632 60 00 wew. 110

Opolskie

Tomasz Słodziński
e-mail: tslodzinski@kuratorium.opole.pl
tel. 77 45 24 625

Beata Śmietanka
e-mail: bsmietanka@kuratorium.opole.pl
tel. 77 452-45-73, 691 933 131

Podkarpackie
Rzeszów

Anna Staszkiewicz
e-mail: astaszkiewicz@ko.rzeszow.pl
tel. 17 867 11 24

Lucyna Winiarska
e-mail: lwiniarska@ko.rzeszow.pl
tel. 17 867 11 67

Podlaskie
Białystok

Magdalena Kozłowska
e-mail: mkozlowska@kuratorium.bialystok.pl
tel. 85 748-48-38

Małgorzata Borkowska
e-mail:mborowska@kuratorium.bialystok.pl
tel. 85 748-48-00

Pomorskie
Gdańsk

Katarzyna Bryksa
e-mail: katarzyna.bryksa@kuratorium.gda.pl
tel. 58 322-29-31

Alicja Wróblewska
e-mail: alicja.wróblewska@kuratorium.gda.pl
tel. 58 322-29-31

Śląskie
Katowice

Zygmunt Michalski
e-mail: z.michalski@poczta.kuratorium.katowice.pl
tel. 32 606 30 22

Paweł Habryka
e-mail: p.habryka@poczta.kuratorium.katowice.pl
tel. 32 606 30 22

Dariusz Boruta
e-mail: d.boruta@poczta.kuratorium.katowice.pl
tel. 32 606 30 53

Delegatura w Bielsku-Białej
Małgorzata Kasztura
e-mail: m.kasztura@poczta.kuratorium.katowice.pl 
tel. 33 812 26 45 wew. 920

Delegatura w Bytomiu
Anna Urbańczyk
e-mail: a.urbanczyk@poczta.kuratorium.katowice.pl
tel. 32 388 00 83

Delegatura w Częstochowie
Anita Imiołek
e-mail: a.imiolek@poczta.kuratorium.katowice.pl
tel. 34 378 23 17

Delegatura w Gliwicach
Ewa Gaweł
e-mail: e.gawel@poczta.kuratorium.katowice.pl
tel. 32 231 18 75 wew. 24

Delegatura w Rybniku
Elżbieta Jureczko
e-mail: e.jureczko@poczta.kuratorium.katowice.pl
tel. 32 42 22 993 wew. 26

Świętokrzyskie
Kielce

Paweł Boroń
e-mail: pawel.boron@kuratorium.kielce.pl
tel. 41 342 16 27

Warmińsko – Mazurskie
Olsztyn

Jolanta Kończal
e-mail: jkonczal@ko.olsztyn.pl
tel. 89 523-24-69

Ewa Pijanowska
e-mail: epijanowska@ko.olsztyn.pl
tel. 89 523-24-69

Delegatura w Elblągu
Teresa Bednarz
e-mail: tbednarz@ko.olsztyn.pl
tel. 55 232-46-99

Delegatura w Ełku
Teresa Buczyńska
e-mail: tbuczynska@ko.olsztyn.pl
tel. 87 732-85-65

Wielkopolskie
Poznań

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Kazimiera Wujkowska
e-mail: a.wujkowska@ko.poznan.pl
tel. 780 386 031

Delegatura w Kaliszu
Marzena Szczudlik
e-mail: m.szczudlik@ko.poznan.pl
tel. 600 211 837

Delegatura w Koninie
Joanna Karolewska
e-mail: j.karolewska@ko.poznan.pl
tel. 780 386 117

Delegatura w Lesznie
Małgorzata Kinga Nowacka
e-mail: m.nowacka@ko.poznan.pl
tel. 780 386 123

Delegatura w Pile
Grażyna Anna Rodek
e-mail: g.rodek@ko.poznan.pl
tel. 780 386 094

Zachodniopomorskie
Szczecin

Emilia Gwizd
e-mail: egwizd@kuratorium.szczecin.pl
tel. 91 442 75 36

Ewa Klukowska
e-mail: eklukowska@kuratorium.szczecin.pl
tel. 91 442 75 58

Urszula Jeleńska
e-mail: ujelenska@kuratorium.szczecin.pl
tel. 91 442 75 72

Adres e-mail: wypoczynek@men.gov.pl